





26 990 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 48V 13Ah |
| Вага велосипеда | 31 кг |
| Виделка додатково | 38 мм |
| Вилка | 26" Амортизаційна вилка, сталь:Ø25.4*28.6*30*189MM, Ø38mm |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | 3/8*14G*36H*100*140mm |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | 130MM JD-196 |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Запас ходу | 45-50 км |
| Зарядное устройство | 2А |
| Каретка | NECO B902S 68*120 |
| Кассета | FW-7 |
| Руль | Сталь W640*Ø22.2*Ø31.8*1.4T H:20MM |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | 1/2*3/32*110L F51 |
| Манетки (Ручки перемикання) | EF-500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Мотор | Редукторный, Заднє мотор-колесо |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | FP-803B FP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | 29*2.125 HYD-057 |
| Покришка (передня) | 29*2.125 HYD-057 |
| Мощность двигателя | 500W |
| Підсідельний штир | 28.6*300MM*1.2T Сталь 2P-200 |
| Рама | crossbike-alu-21 |
| Размер рамы | 21" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | XJ-D3 28.6*44*30MM H:9MM Безрізьбова |
| Рік | 2024 |
| Серия | Tracker |
| Система шатунів | Сталевий шатун 1/2*1/8*42T*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB 3710 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 120 мм |
| Час заряду | 6 годин |