



7 300 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 13" |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | crossbike-ste-amort |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Втулка (передня) | M9з ексцентриком, сталь; |
| Возраст | Підліток |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий, довжина: 650mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*108 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 24X2.125 чорна |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 24X2.125 |
| Підсідельний штир | Сталь 27-2 X250 X1-4T |
| Рама | crossbike-alu-13 |
| Рульова колонка | 22.2*30*27MM, H:34MM |
| Рік | 2025 |
| Серия | Blast |
| Система шатунів | 1/2*3/32* 42T*152мм*9/16, сталевий шатун із подвійним пластиковим покриттям |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 60 мм |