
48 100 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Материал рамы | Алюминий |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 48V 15AH |
| Вага велосипеда | 31 кг |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий гідравлічний |
| Гальмо (переднє) | Дисковий гідравлічний |
| Диаметр колес | 26" |
| Зарядное устройство | 2А |
| Колір (додатковий) | Металік |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Мотор | Заднє мотор-колесо |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Мощность двигателя | 750W |
| Размер рамы | 19" |
| Розташування акумулятора | Корпус усередині рами |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип рамы | Гірський |
| Час заряду | 6 годин |