



7 900 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 11" |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс руля | Алюмінієвий винос, довжина: 50mm |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180мм |
| Втулка (передня) | M9з ексцентриком, сталь; |
| Возраст | Дитячий. |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Блакитний |
| Колір рами (основний) | Зелений |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30, 1/2*3/32*104 |
| Манетки (Ручки перемикання) | EF51 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | Подвійний алюмінієвий обід |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 24X2.125 чорна |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 24X2.125 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan-alu-11 |
| Серия | CALYPSO |
| Система шатунів | Алюмінієвий |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рамы | Гірський |