



14 600 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 18" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Вилка | Cross-stell-reg |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | GL-A42R 3/8*36H*13G*180*220mm, сталь |
| Втулка (передня) | GL-A42F 3/8*13G*36H*140*180, сталь |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Грипси | JD-196 L:120MM |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Каретка | картридж |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий .680mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | FFC Z51 1/2*3/32*118 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Алюмінієвий |
| Педалі | NECO WP-931A |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Покришка (задня) | CHAOYANG H-5176 |
| Покришка (передня) | CHAOYANG H-5176 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Cross - ste-18 |
| Рульова колонка | 1 1/8*44 *30MM H:9 |
| Рік | 2024 |
| Серия | Leopard |
| Система шатунів | 1/2*3/32*36T*170L, 9/16, Сталевий шатун |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Cros - MTB |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рамы | Гірський |