



28 900 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cronus |
| Размер рамы | 18" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Вилка | Алюмінієва вилка |
| Виніс руля | Алюмінієвий L: 80mm |
| Втулка (Задня) | Алюмінієва |
| Втулка (передня) | Алюмінієва |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | BR-MT200 (Shimano) |
| Гальмо (переднє) | Shimano BR-MT200 |
| Гальмівні ручки | Shimano BR-MT200 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | JD-713 22.2*120mm |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Да |
| Каретка | NECO B910. |
| Кассета | SHIMANO HG200-8 12-32T |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Бронза |
| Колір рами (основний) | Бронза |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 10 Швидкостей |
| Ланцюг | KMC X10R |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M4100RC |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі NECO WP-916. |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-M4120 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-Y300D |
| Покришка (задня) | KENDA K1247 |
| Покришка (передня) | KENDA K1247 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cronus-alu-18 |
| Рульова колонка | NECO HP-125M |
| Рік | 2024 |
| Серия | Adrenaline |
| Система шатунів | SHIMANO AFCTY301C244CL |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Чорне, MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рамы | Двохпідвіс |
| Ход вилки | 100 мм |