
29 300 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 48V 12Ah |
| Амортизация | Задня + передня |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Барабанний |
| Гальмо (переднє) | Барабанний |
| Дисплей | РК екран |
| Диаметр колес | 20" |
| Запас ходу | 55-80 км |
| Зарядное устройство | 2А |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Червоний |
| Максимальная скорость | 45 км/год |
| Максимальная нагрузка | до 100 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Мотор | Заднє мотор-колесо |
| Мощность двигателя | 700W |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2024 |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Тип аккумулятора | Lead-Acid |
| Час заряду | 6 годин |