



30 600 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Материал рамы | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 36V 12.5AH |
| Вилка | 29" Амортизаційна алюмінієва вилка |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 90мм |
| Втулка (Задня) | Алюмінієва |
| Втулка (передня) | Алюмінієва |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові |
| Дисплей | LCD |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Запас ходу | 60-70 км |
| Зарядное устройство | 42V2A, Смарт зарядка |
| Каретка | картридж |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Білий |
| Колір рами (основний) | Білий |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Максимальная скорость | 27KM/H |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO ASLM315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Мотор | 36V350W Задній, редукторний, із захистом від води |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO ARDTY200 |
| Покришка (задня) | KENDA 29*2.0 |
| Покришка (передня) | KENDA 29*2.0 |
| Мощность двигателя | 350W |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Размер рамы | 17" |
| Рульова колонка | NECO 1 1/8" oversize |
| Рік | 2024 |
| Серия | Ranger |
| Система шатунів | Алюмінієвий |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рамы | Гірський |
| Час заряду | 2-7 годин |