
9 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 13" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Вилка | Titan - ste - amort - alucrown-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A210 під касету |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A210 з промпідшипником |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Грипси | JD-713 22.2*120mm |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | NECO B910. |
| Кассета | SHUNFENG FW-8. 8 SP |
| Руль | Алюмінієвий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Неоновий жовтий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC HV500 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-625 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | BL-783 26*2.35, BK |
| Покришка (передня) | BL-783 26*2.35, BK |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-13 |
| Рульова колонка | NECO H159DM |
| Рік | 2025 |
| Серия | FOX |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL,1/2*3/32*24*34*42T*152MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |