
8 600 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 16" |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | falcon,сталь |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Kenli картридж |
| Кассета | Сталева, 22 зуби |
| Руль | Сталевий .580mm |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Ланцюг | TEC,C1 98L |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Покришка (задня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-16 |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2024 |
| Серия | Modena |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спицы | 14 G |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип рамы | Міський |