



21 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 21" |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Алюмінієва вилка SRSuntour XCT-HLO з масляним LockOut, безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий - 90мм |
| Втулка (Задня) | JoyTech: D762TSE, алюмінієва втулка з ексцентриком |
| Втулка (передня) | JoyTech: D761DSE, алюмінієва втулка з ексцентриком |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 ALTUS |
| Гальмо (переднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 ALTUS |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Картридж SHIMANO BB-UN100 |
| Кассета | SHIMANO ACSHG2019136 |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:700mm |
| Колір (додатковий) | Білий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Количество скоростей | 24 швидкості |
| Ланцюг | KMC, C9R 114L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO ASLM3000 27SPD |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO ARDM3000SGS |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO AFDM3000TSM6 |
| Покришка (задня) | Kenda K1162.29*2 - 1.D - 725MM.W - 53MM |
| Покришка (передня) | Kenda K1162.29*2 - 1.D - 725MM.W - 53MM |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-21 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серия | Gefest |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун Shimano FC-MT101,1/2*3/32*22*30*40T*170MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Для чоловіка |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 60 мм |