



17 700 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 20" |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Алюмінієва вилка UDING з виносним LockOut, безрізьбова, хід: 60мм |
| Виніс руля | Алюмінієвий - 90мм |
| Втулка (Задня) | ShunFeng: SF-B27, алюміній з ексцентриком |
| Втулка (передня) | ShunFeng: SF-B27, алюміній з ексцентриком |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Картридж SHIMANO BB-UN100 |
| Кассета | SHIMANO ACSHG2019134 |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:700mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Синій |
| Количество скоростей | 27 швидкостей |
| Ланцюг | KMC, C9R 112L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO ASLM2000 27SPD |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO ARDM2000SGS |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO AFSTY500TSM6 |
| Покришка (задня) | Kenda K1162, 29*2.1, D:720MM, W:53MM |
| Покришка (передня) | Kenda K1162, 29*2.1, D:720MM, W:53MM |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-20 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серия | Cobra |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун Shimano FC-MT101,1/2*3/32*22*30*40T*170MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Для чоловіка |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 60 мм |