

28 300 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cronus |
| Размер рамы | 19.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Алюмінієва вилка XCM, 27.5" SR Suntour |
| Виніс руля | Алюмінієвий L: 80mm |
| Втулка (Задня) | DH-802R |
| Втулка (передня) | DH-802F |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | BR-MT200 (Shimano) |
| Гальмо (переднє) | Shimano BR-MT200 |
| Гальмівні ручки | Shimano BR-MT200 |
| Гарантія на обладнання | 12 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Чорні, з алюмінієвим кільцем 130mm |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | SHIMANO AFCM4100 |
| Кассета | Shimano CS-M4100-10 DEORE 10-speed 11-42T |
| Руль | Алюмінієвий, 720mm |
| Колір (додатковий) | Блакитний |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Комплектация | ***** |
| Количество скоростей | 20 швидкостей |
| Ланцюг | KMC X10R |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO M6000 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві Wellgo B249DU |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-M5120 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-M4100 |
| Покришка (задня) | Kenda K1010 |
| Покришка (передня) | Kenda K1010 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cronus-Dynamic 520-19,5"-ALU |
| Рульова колонка | NECO H56,1-1/8"*ZS44/28.6*ZS55/30 |
| Рік | 2023 |
| Серия | Dynamic |
| Система шатунів | SHIMANO AFCM41002BEB66 |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Чорне, MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 100 мм |