



5 990 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 11" |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Втулка (передня) | 3/8*14G*36H*100*140mm |
| Каретка | Напівкартридж |
| Тип рамы | Гірський |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 24X2.125 |
| Рама | crossbike-ste-11 |
| Ход вилки | - |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30, 1/2*3/32*104 |
| Гальмівні ручки | SSY-17B |
| Манетки (Ручки перемикання) | SSYY-04B, 21sp |
| Рульова колонка | 22.2*30*27MM, H:34MM |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Серия | Spark |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 24X2.125 чорна |
| Сідло | 703:230*170 mm |
| Система шатунів | 1/2*3/32*42T/ED*34T/ED*24T/ED, 152мм, покритий пластиком сталевий шатун |
| Перемикач швидкостей (передній) | SSD-09, 28.6MM, нижня тяга |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Підсідельний штир | 25.4 X250 X1.2T (Сталь) |
| Колір рами (основний) | Червоний |
| Диаметр колес | 24" |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SSB-06 |
| Наявність LockOut | Нет |
| Руль | Сталевий .580mm |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Вилка | Стальна ригідна вилка:22.2*25.4*27*152mm |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 24"*1 - 75*14G*36H |
| Грипси | 22.2*120mm, чорні |
| Педалі | MX-P624 |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Задній амортизатор | Нет |
| Тип вилки | Ригідна |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*170MM, сталь |
| Виніс руля | Сталь 22.2*25.4*150*1.4 T,EX:60MM |
| Спицы | 14 G |
| Рік | 2023 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Комплектация | Велосипед, паспорт |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Материал рамы | Сталь |
| Тип амортизации | Хардтейл |