



5 700 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 13" |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Стальна ригідна вилка, 22.2*25.4*27*151mm, різьбова |
| Виніс руля | Сталевий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*170MM, сталь |
| Втулка (передня) | 3/8*14G*36H*100*140mm |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | SSE-09 V-Brake |
| Гальмо (переднє) | SSE-09 V-Brake |
| Гальмівні ручки | SSY-17B |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | 22.2*120mm, чорні |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Кассета | FW-7 |
| Руль | 600*22.2*25.4 *1.2T, H:30MM |
| Колір (додатковий) | Неоновий жовтий |
| Колір рами (основний) | Неоновий жовтий |
| Комплектация | ***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC C30, 1/2*3/32*108 ланок |
| Манетки (Ручки перемикання) | SSYY-04B, 21sp |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 26"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | MX-P624 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SSB-06 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SSD-09, 28.6MM, нижня тяга |
| Покришка (задня) | XDBN BRAND, 26X1.95 |
| Покришка (передня) | XDBN - 26X1.95 |
| Підсідельний штир | 25.4 X250 X1.2T (Сталь) |
| Рама | crossbike-ste-13 |
| Рульова колонка | 22.2*30*27MM, H:34MM |
| Рік | 2023 |
| Серия | Spark |
| Система шатунів | 1/2*3/32*42T/ED*34T/ED*24T/ED, 152мм, покритий пластиком сталевий шатун |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Cros - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 120 мм |