



10 900 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 18" |
| Пользовательские характеристики | |
| Втулка (передня) | передня втулка з ексцентриком |
| Покришка (передня) | WANDA W3104, 27.5X2.10 |
| Ход вилки | - |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Серия | XC2721 |
| Покришка (задня) | WANDA W3104, 27.5X2.10 |
| Сідло | Cros - MTB |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL MA-AD43+ .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-TZ30 31.8MM, верхня тяга |
| Тип рами | Гірський |
| Гальмо (переднє) | DX-2012 (Logan) |
| Підсідельний штир | 27 - 2*300 алюмінієвий із замком Cross |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Вилка | 29"Амортизаційна вилка з алюмінієвою коронкою та LockOut, 25.4*28.6*30*192MM, Безрізьбова |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 27 - 5"*1 - 75*14G*36H |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Педалі | Педалі NECO WP-625. |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Возраст | Дорослий |
| Колір (додатковий) | Жовтий |
| Каретка | NECO N2 |
| Кассета | Shimano TZ21. 7 SP |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Задній амортизатор | Нет |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Рік | 2022 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Гарантія на раму | 12 місяців |