



11 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 12" |
| Пользовательские характеристики | |
| Втулка (передня) | M10*14G*36H*100*108mm, з ексцентриком:108mm, алюмінієва |
| Покришка (передня) | KENDA K1177 |
| Рама | Cross - Alu - 12 |
| Ход вилки | 60 мм |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*108 |
| Гальмівні ручки | SPARKLE LL-337DG |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Серия | Milano |
| Покришка (задня) | KENDA K1177 |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Система шатунів | PROWHEEL Алюмінієвий шатун MA-AC43.1/2*3/32*24*34*42T*152MM |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Тип рами | Гірський |
| Гальмо (переднє) | DX-2012 (Logan) |
| Підсідельний штир | 27 - 2*300 алюмінієвий із замком Cross |
| Колір рами (основний) | Білий |
| Диаметр колес | 24" |
| Гальмо (Заднє) | LOGAN DX-2012 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TY300D |
| Наявність LockOut | Да |
| Руль | Алюмінієвий 600 * 22 - 2 * 31 - 8 * 2 - 4T. H - 30MM |
| Пол | Для дівчинки |
| Вилка | Titan - ste - alucrown - amort-lock |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Педалі | NECO WP-625 |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Возраст | Підліток |
| Вага велосипеда | 13 кг |
| Колір (додатковий) | Рожевий |
| Каретка | NECO N2 |
| Кассета | Shimano MF-TZ21 |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Задній амортизатор | Нет |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Спицы | 14 G |
| Рік | 2022 |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Материал рамы | Алюминий |
| Тип амортизации | Хардтейл |