
7 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 13" |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 13.2 кг |
| Вилка | CrossBike - ste - rigid |
| Виніс руля | Сталевий |
| Втулка (Задня) | Shunfeng - 3/8*14G*36H*135*170мм |
| Втулка (передня) | 3/8*14G*36H*100*140mm |
| Возраст | Підліток |
| Гальмо (Заднє) | MJB-011 |
| Гальмо (переднє) | MJB-11 (MJB) |
| Гальмівні ручки | MJL-31. Пластик |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 6 місяців |
| Грипси | 22.2*125mm чорні |
| Диаметр колес | 26" |
| Зростання для модуля підбору | 145-160 |
| Каретка | Картридж VP |
| Кассета | Трещатка ATA 7-швидкісна |
| Руль | Алюмінієвий, довжина: 600mm |
| Колір рами (основний) | Синій |
| Комплектация | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC C30, 1/2*3/32*108 ланок |
| Манетки (Ручки перемикання) | Cro-LXC-08 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Алюмінієвий одинарний |
| Педалі | MX-P624 |
| Перемикач швидкостей (задній) | LXA-18 |
| Перемикач швидкостей (передній) | LXB-15, 28.6MM |
| Покришка (задня) | XDBN 26X1.95 |
| Покришка (передня) | XDBN - 26X1.95 |
| Підлога для модуля підбору | Хлопчик |
| Підсідельний штир | Сталь 25-4 X350 X1-2T |
| Рама | crossbike-ste-13 |
| Рульова колонка | 22.2*30*27MM, H:34MM |
| Рік | 2021 |
| Серия | Sprinter |
| Система шатунів | 24-34-42T 170 Чорний шатун із пластиковим покриттям |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |