





7 700 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 12" |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Покришка (передня) | WANDA P1226 |
| Рама | crossbike-ste-12 |
| Ход вилки | 60 мм |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*106 |
| Зростання для модуля підбору | 130-145 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Серия | Racer |
| Покришка (задня) | WANDA P1226 |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*152mm |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Тип рами | Гірський |
| Гальмо (переднє) | DX-2012 (Logan) |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Диаметр колес | 24" |
| Гальмо (Заднє) | LOGAN DX-2012 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Наявність LockOut | Нет |
| Руль | Сталевий, довжина: 600mm |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Вилка | crossbike-ste-amort |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Возраст | Підліток |
| Вага велосипеда | 13.2 кг |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Задній амортизатор | Нет |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM |
| Виніс руля | Алюмінієвий. H – 40MM EX – 80MM |
| Спицы | 14 G |
| Рік | 2021 |
| Підлога для модуля підбору | Хлопчик |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Гарантія на раму | 6 місяців |
| Материал рамы | Сталь |
| Тип амортизации | Хардтейл |