
11 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 17" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Вилка | Titan - ste - reg |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмо (переднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Зростання для модуля підбору | 175-190 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | KFW-771 |
| Руль | Алюмінієвий .680mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*118 |
| Манетки (Ручки перемикання) | ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | Алюмінієвий обід FAT Bike. W - 87MM |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TY300D |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | SY-B066,26*4.0 |
| Покришка (передня) | SY-B066,26*4.0 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-17 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серия | Crossover |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |