
7 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 16" |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Покришка (передня) | WANDA 24X1*95 |
| Рама | Titan - ste-16 |
| Ланцюг | FFC, F410 102L |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Рульова колонка | Рульова колонка 688 сталь |
| Серия | Десна |
| Покришка (задня) | WANDA 24*1 - 95 Чорна |
| Сідло | Titan - town |
| Система шатунів | 1/2*1/8*44T*165MM steel crank set |
| Тип рами | Міський |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Диаметр колес | 24" |
| Гальмо (Заднє) | Falcon GL-C01, ножні гальма |
| Руль | Сталевий .580mm |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Вилка | Titan - ste |
| Тип задньої втулки | Гальмівна |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Педалі | YH-181X. метал+пластик |
| Возраст | Дорослий |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | Сталева, 18 зубів |
| Тип гальм | Ніжне гальмо |
| Тип вилки | Ригідна |
| Втулка (Задня) | GL-C01 |
| Виніс руля | Сталевий |
| Спицы | 14 G |
| Рік | 2021 |
| Підлога для модуля підбору | Жіночий |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Материал рамы | Сталь |
| Тип амортизации | Хардтейл |