
11 700 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Размер рамы | 17" |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Покришка (передня) | WANDA - 26X1.95 |
| Ход вилки | 110 мм |
| Ланцюг | KMC Z7 |
| Зростання для модуля підбору | 175-190 |
| Гальмівні ручки | SHIMANO ST-EF41 |
| Рульова колонка | ST-D10 |
| Количество скоростей | 24 швидкості |
| Серия | Duro |
| Покришка (задня) | WANDA - 26X1.95 |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Система шатунів | Prowheel |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ50 |
| Тип рами | Гірський |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Диаметр колес | 26" |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TY200D |
| Наявність LockOut | Да |
| Руль | Алюмінієвий |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Обода | Подвійний алюмінієвий обід 26 |
| Грипси | 22 - 2*125mm чорні |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Возраст | Дорослий |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Колір (додатковий) | Помаранчевий |
| Задній амортизатор | Нет |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Виніс руля | Алюмінієвий - 90мм |
| Спицы | 14 G |
| Рік | 2021 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Комплектация | Пляшка, пляшкотримач |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Материал рамы | Алюминий |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Производитель | Cannon |