
16 300 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 21" |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 14 кг |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий. H – 40MM EX – 80MM |
| Втулка (Задня) | алюмінієва |
| Втулка (передня) | передня втулка з ексцентриком |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | X-SPARK HD-M500 |
| Гальмо (переднє) | X-SPARK HD-M500 |
| Гальмівні ручки | X-SPARK HD-M500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Кассета | Sanshin 11-sp |
| Руль | Алюмінієвий 700 * 22 - 2 * 31 - 8 * 2 - 4T. H - 30MM |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Количество скоростей | 33 швидкості |
| Манетки (Ручки перемикання) | Sensah CRX11 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Перемикач швидкостей (задній) | Sensah RD-CRX |
| Перемикач швидкостей (передній) | Sensah FD-CRX |
| Покришка (задня) | 2,1" чорна |
| Покришка (передня) | 2,1" чорна |
| Рама | Titan - alu-21 |
| Рік | 2020 |
| Серия | X11 |
| Система шатунів | Алюмінієвий |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рами | Гірський |
| Ход вилки | 80 мм |